Formy płatności


Płatność za wybrany kurs można realizować w formie:

 

  • przelew
  • raty 0%
  • karta płatnicza
  • gotówka

 

wybór formy zależy Tylko od Ciebie.

przelew
przelew

Przelew jako forma płatności dokonywana jest na podstawie wystawionej  przez nas faktury z terminem płatności do14 dni. 

 

Jeżeli dokonano przedpłaty z tutułu kursu, to wystawiamy po zaksięgowaniu środków na końcie, paragon lub na życzenie fakturę VAT.

 

W przypadku firm i instytucji jest możliwość udzielenia kredytu kupieckiego z dłuższym terminem płatności - do uzgodnienia.

 

Dane do przelewu:

 

Beata Gruszczyńska-Żuchowicz

ul. Witosa 9/4 , 72-600 Świnoujście

Konto: 75 1090 1492 0000 0001 4708 8847

 

UWAGA:

 

w tytule proszę wpisać imię i nazwisko oraz rodzaj kursu

 

 .

Rozpoczynając kurs mamy spory wydatek toteż możemy zdecydować się na rozłożenie całej kwoty na raty 3 X 0%.

 

Rozłożenie na raty dotyczy kursów ,których koszt wynosi od 1000zł wzyż, gdyż kursy takie są dłuższe czasowo i ma to swoje uzasadnienie.

 

Zasadą jest też ,że wszystkie szczegółowe uzgodnienia finansowe są określone Umową zawieraną na wykonanie usługi szkoleniowej pomiędzy naszym ośrodkiem ,a osobą zainteresowaną kursem. Stąd też mogą się co do ogólnych zarysów różnić ,gdyż są to indywidualne uzgodnienia.

 

 

 

Poniżej przykład płatności za kurs w cenie 2000zł

 

cena kursu zadatek pozostała kwota rozłożona na max. 3 raty
2000zł 500zł 3 X 500zł
Terminal płatniczy
Terminal płatniczy

 

 

 

 

         Akceptujemy karty płatnicze

 

VISA , MASTERKART .

 

Każda osoba posiadająca kartę kredytową może w całości opłacić należność za kurs mając możliwość spłaty kredytu na karcie w uzgodnionych warunkach ze swoim Bankiem. Przeważnie jest to min.5 % ogólnego zadłużenia na karcie w skali miesiąca.

 

gotówka
gotówka

Płatność gotówką jako najprostszą formą rozliczenia i potwierdzana jest wydawanym w chwili płatności paragonem lub na życzenie fakturą VAT.

Osoba wpłacająca zadatek ( raty 0% ) lub też całość za kurs otrzymuje pakiet materiałow dydaktycznych w postaci podręcznika i płyty CD z obowiązującymi testami lub otrzymują dostęp do platformy szkoleniowej dla kursu on-line gdzie ważność konta platformy szkoleniowej jest aktywna przez 3 (w praypadku aktywacji samodzielnej) lub 4 miesiące (w przypadku aktywacji przez nasz ośrodek)..