Oferta dla operatorów


Grunt to BHP na stanowisku pracy.
Grunt to BHP na stanowisku pracy.

Podjecie decyzji o zdobyciu nowych kwalifikacji czy uprawnień zazwyczaj wynika z potrzeby wykonywania zawodu ,który tych kwalifikacji wymaga.
Dzięki nowym umiejętnościom czy kwalifikacjom jesteśmy atrakcyjnym pracownikiem co zwiększa nasze możliwości na awans jak również ma decydujący wpływ na poprawę naszych zarobków.
Czasami jest to konieczność podyktowana restrukturyzacją lub zmianą zakładu pracy. Odniesienie sukcesu w przystosowywaniu się do obecnego rynku pracy i zdobyciu satysfakcjonującego zatrudnienia ,wymaga ustawicznego kształcenia i ciągłego podnoszenia wiedzy i umiejętności .
Osoby zdobywające różnorodne uprawnienia są w każdej sytuacji przygotowane do zmiany zawodu czy też charakteru wykonywanej pracy . Jest to dla niej niezwykle komfortowa sytuacja.
Oferujemy szereg kursów kwalifikacyjnych dla każdej grupy zawodowej , poszerzając wciąż ofertę szkoleniową .Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną aby zdobyć  nowy zawód lub uprawnienia serdecznie zapraszamy już dziś.

 

 

 

Szkolimy TYLKO na legalnych programach.

Szkolenia i kursy dedykowane są dla osób indywidualnych oraz firm.
Kursy odbywają się w Świnoujściu w naszej sali wykładowej lub też jest możliwe zorganizowanie zajęć w pomieszczeniach zleceniodawcy.
Większość kursów kończy się wydaniem Zaświadczenia o ukończonym kursie , niektóre wymagają uzyskania uprawnień na podstawie odbytego kursu przed Urzędem Dozoru Technicznego.
W cenie kursu zawsze osoby szkolone otrzymują podręczniki z zakresu wiedzy jaki występuje na egzaminie.
Jeżeli w naszej ofercie nie występuje interesujący Państwa kurs lub szkolenie prosimy o informację. Pozwoli mi to określenie możliwości organizacji technicznej i merytorycznej nowego tematycznie kursu.

 

Zapraszamy na szkolenia i do współpracy.