PAKIETY !!!


A2 + B
A2 + B

Kategoria A2 oraz B w pakiecie daje oszczędności w czasie trwania obu kursów, nauce (tematyka jest zbieżna) oraz daje jeszcze lepsze przygotowanie do egzaminu w ramach kategorii A2 i B.

niewątpliwie najważniejszym elementem są tu przecież koszty kursu, mamy też oszczędności zapisując się na obie kategorie.

Koszt obu kursów A2+B razem to 4850zł

A + B
A + B

Kurs kategorii B łacznie z kursem kategorii A - motocykl bez ograniczeń mocy i pojemnosci - stanowi dobrą alternatywę dla osób od 24 roku życia (wymogi prawne dla kategorii A ) lub dla osób od 20 roku życia pod warunkiem posiadania kategorii A2 od co namniej 2 lat.

 

W zwiąku z tym mamy diwe wersje kursu i dwie różne ceny :

 

  • kurs kategorii A + B , wiek 24 lata ,bez uprawnień na kategorię A2 to łaczny koszt podwójnego kursu wynosi 4850zł

 

  • Kurs kategorii A + B dla osób posiadających kategorię A2 (2 lata posiadania uprawnień) łaczny koszt wynosi 3750zł

 

 

A (A2) + B + BE
A (A2) + B + BE

Najwyższą formą pakiety i możliwych uprawnień dla osób od 18 roku życia jest kategoria A2 łacznie z kategorią B oraz B+E. Jest to bardzo intensywny i ciekawy kurs dający bardzo szerokie uprawnienia  a mianowicie - posiadając kategorią A2, B ,B+E oprócz możliwości poruszania pojazdami wymienionymi w tych uprawnieniach, dochodzi nam jeszcze możliwość kierowania motorowerem (kategoria AM),  motocyklem do 125cm3 (kategoria A1), ciągnikiem rolniczym z przyczepami ( kategoria T) oraz kolejką turystyczną. Uprawnienia są więc bardzo szerokie całkowicie wystarczające w życiu prywatnym jak i zawodowym- możliwiść ciągnięcia lawet , dużych przyczep podłodziowych i towarowych.Należy tutaj dodać ,że egzamin na kategorią B+E jest tylko praktyczny.  

 

 Koszt takiego potrójnego pakietu  (A lub A2 + B + BE ) to już 6470zł

 

 

ZAPRASZAMY