Kursy zawodowe


Szkolenia zawodowe kierowców
Szkolenia zawodowe kierowców

 

 Szkolimy kierowców zawodowych w ramach kwalifikacji wstępnej  i szkoleń okresowych, uprawnień ADR na wszystkie kategorie łącznie z cysternami. Zlecenia realizujemy terminowo. Zawsze informujemy klienta o cenie usługi przed rozpoczęciem jakiegokolwiek szkolenia. Jeżeli wystąpią dodatkowe koszty w czasie szkolenia, najpierw konsultujemy je ze zleceniodawcą. Informujemy kursanta o poziomie zaawansowania jego szkolenia. Jesteśmy elastyczni - jeśli nie możesz odwiedzić naszego biura w godzinach otwarcia, chętnie dostosujemy się do Twoich terminów. Zadzwoń tylko do naszego instruktora.

Egzamin teoretyczny
Egzamin teoretyczny

Kursy zawodowe dla kierowców organizowane w naszym ośrodku w swej cenie zawierają :

 

  • zajęcia teoretyczne

 

  • zajęcia praktyczne (nie dotyczy szkolenia okresowego)

 

  • podręczniki

 

  • egzamin państwowy (nie dotyczy szkolenia okresowego)

 

 

 Nasz ośrodek jest wpisany w Rejestrze Wojewody Zachodniopomorskiego pod nr

029Z/OS.

 

W Świnoujściu są tylko dwa - łacznie z nami - ośrodki posiadające uprawnienia do szkolenia kierowców zawodowych, osoby zainteresowane legalnością prowadzenia szkoleń dla kierowców prosze o kliknięcie w link powyżej. Dostepny jest tam pełny rejestr wszystkich ośrodków z województwa zachodniopomorskiego.

 

Egzaminy państwowe są wyłącznie teoretyczne jeżeli są przewidziane na kursie (kwalifikacja wstępna,przyśpieszona i uzupełniająca, uprawnienia ADR)  i odbywają się w naszym ośrodku w Świnoujściu przy ulicy Dąbrowskiego 1A.

 

 

Symulator
Jak tankować szybciej :)
Jak tankować szybciej :)

Transport jest działem gospodarki niezwykle dynamicznie i wszechstronnie rozwijającym się. Transportujemy drogą wodną, lądową powietrzną i aby uporządkować normy, zasady i przepisy powstało szereg regulacji zwłaszcza że Polska przyjęła pełne ustawodawstwo prawne Unii Europejskiej .
Zajmujemy się szkoleniem kierowców zawodowych w ruchu lądowym i kusry nasze skierowane są do właścicieli, kierowników, kierowców, spedytorów oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką transportu rzeczy i osób.

 

Szkolenia podzielone są zasadniczo na dwa rodzaje :
-przewóz rzeczy dla kierowców przewożących ładunki pojazdem powyżej 3,5 t DMC
-przewóz osób dla kierowców przewożących osoby pojazdem powyżej 9 miejsc


Oczywiście jeżeli kierowca pracuje na różnych stanowiskach i ma doczynienia z oboma rodzajami transportu będą go obowiązywały oba kursy.
Należałoby tu też zasygnalizować iż każdy kierowca zawodowy jest zobligowany do odbywania okresowego szkolenia zawodowego oraz badań lekarskich i psychologicznych co 5 lat od pierwszego szkolenia wstępnego. Wszelkie prawa i obowiązki kierowcy opisujemy w poszczególnych kursach.
Jeżeli jesteś kierowcą zawodowym lub nim chciałbyś być zapraszamy do nas na kursy zawodowe. Tylko u nas odnowisz lub zdobędziesz zawodowe uprawnienia w nowoczesny ,szybki i zrozumiały sposób dla każdego. Oferujemy elastyczne godziny szkolenia ,fachową kadrę instruktorów i wykładowców, profesjonalną obsługę Naszego klienta.